עינת תעשיות מזון

"עינת תעשיות מזון" הינו מפעל חיים שהוקם בשנת 1984 בלב הקיבוץ, מתוך חזון לייצר ולשווק מוצרי מזון ומאפה מוקפדים ואיכותיים, בסטנדרט הגבוה ביותר ומחומרי גלם מובחרים. ההתמחות שלנו היא בייצור מוצרי מאפה טריים לצד מאפים בעלי חיי מדף ארוכים (קרוטונים, תערובות ציפוי, תיבול ואחרים). ההקפדה על הסטנדרט הגבוה ביותר לצד המומחיות והמקצוענות, הפכו את עינת תעשיות מזון למותג מוביל בתחומו בארץ ובעולם. אנו גאים לייצר ולשווק עבור הקונצרנים המובילים בארץ: אסם, שטראוס, שסטוביץ ואחרים, כמו גם לקבוצות מזון בינלאומיות בולטות כגון Nestle, Uniliver, Campbel soup, Kraft ועוד.
בשנת 2012 רכשנו מפעל בקיבוץ בארות יצחק, המתמחה במוצרי מזון Ready to eat. כיום אנו מתמחים גם בייצור מוצרים טריים כגון סלטים, כריכים וארוחות בריאות קלות, המשווקים בחנויות הנוחות, בשוק המוסדי והתיירותי.

מפעלינו מצויים תחת בקרה ותקני איכות מהקפדניים בעולם ומחוייבים לתנאי ייצור נאותים (GMP).אנו מפעילים מערך לוגיסטי מתקדם האחראי על הפצת כלל מוצרינו ברחבי הארץ באמצעות רכבים מקוררים, המבטיחים את איכות וטריות המוצרים.

 

  • מצוינות

מצוינות

בכל יום מחדש אנו מגיעים לעבודה במפעל כשאנו מונעים ע"י תשוקה למצוינות ולהתחדשות מתמדת. אנו מקפידים הקפדה מלאה על כל פרט, מהגדול לקטן, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר המזוהים עמנו מיום הקמת המפעל.

  • פתרונות לעידן <br>הקולינרי החדש

פתרונות לעידן
הקולינרי החדש

מחלקת השיווק והפיתוח שלנו מקפידה לעקוב אחר המגמות העדכניות בעולם הקולינריה וקשובה לצרכים המשתנים של לקוחותינו, מתוך מחויבות לייצר עבורם מגוון רחב ודינמי של פתרונות קולינריים, התואמים את סגנון החיים שלהם. 

מהפיכת הבריאות מצאה אותנו מוכנים וערוכים - עם קו ייצור יחודי למוצרי בריאות טריים, בינהם: מוזלי מפנק, סלטים עסיסיים, ומגשים טריים של פירות וירקות חתוכים.

  • המאפייה שלנו

המאפייה שלנו

בראשית שנות ה - 50 הקיבוץ הקים מאפייה קטנה וביתית ששירתה את חברי הקיבוץ. היום מאפיית הקיבוץ נחשבת לאחת המאפיות המובילות והמתקדמות בתחום. במאפיה נאפות מידי יום לחמניות מקמח חיטה, קמח מלא, קמח כוסמין ולחמניות אורגניות, וכן לחמניות בגדלים וצורות שונות, עם אפשרות להזמנה בהתאמה אישית.

מהלחמניות הטריות והנפלאות הללו, אנו מכינים מידי יום את הכריכים של קיבוץ עינת, שאתם כל כך אוהבים.